آموزش عکاسی صنعتی از مبلمان

آموزش عکاسی صنعتی از مبلمان

۷ مرحله آموزش عکاسی صنعتی از مبلمان

ما می خواهیم در این مقاله چند نکته تاثیرگذار در عکاسی صنعتی از مبلمان را به شما آموزش دهیم. آموزش عکاسی صنعتی از مبلمان به استعداد و سلیقه ی شما و همینطور تمرین شما ارتباط دارد.
بارها و بارها ما در مقالات دیگر به این موضوع اشاره کرده ایم که عکس خوب باعث افزایش فروش می شود. ما در این هفت مرحله عکاسی صنعتی از مبلمان را به زبان ساده بیان می کنیم.

۱٫ مبلمان خود را آماده کنید

همیشه مبلمان خود را آماده کنید. اگر برچسب ، سلفون و یا نواری دور پایه ها و دیگر جاههای مبلمان پیچیده شده است حتما آن را برداشته و با پارچه نم دار مبل را تمیز کنید. به خاطر داشته باشید که اگر بخش شیشه ای دارد از شیشه پاک کن و اگر بخش چوبی دارد از جلادهنده مخصوص استفاده کنید.
پیشنهاد ما به شما این است که به هیچ عنوان به هیچ عنوان از سادگی عکاسی فاصله نگیرید. ما میخواهیم عکاسی صنعتی از محصول را انجام دهیم نه طراحی آن.

۲٫ استودیو خود را تنظیم کنید.

انتقال مبلمان به آتلیه عکاسی به نظر باصرفه نمی آید. پس در فضای کارگاهی خود یک مکانی را انتخاب و آنجا را برای عکاسی آماده کنید.
از یک پارچه تمیز و صاف استفاده کنید و آن را پس زمینه قرار دهید. سعی کنید پارچه بدون درز و یکپارچه باشد. در صورت تمایل می توانید با کرج تیزر برای عکاسی صنعتی از مبلمان خود تماس بگیرید.

عکاسی انتزاعی
ممکن است این مطلب را نیز بپسندید

۳٫ لنز خود را انتخاب کنید

انتخاب لنز برای دوربین شما بسیار مهم است . شما نیاز به بزرگ نمایی یا اغراق ندارید. پس بهتر است از لنز های ۵۰ یا ۷۵ میلی متری استفاده کنید.
پس پیشنهاد ما به شما این است:
یک لنز ۵۰mm-75mm یا یک لنز زوم، برای عکاسی محصول موثر است فقط به خاطر داشته باشید برای استفاده از این نوع لنز ها برای حرک خود و پیدا کردن زاویه نیاز به فضای مناسب دارید. دیافراگم خود را در ۸f و یا ۱۶f و به طور کامل در حالت فوکوس قرار دهید.

۴٫ موقعیت سه پایه و دوربین

از یک سه پایه خوب استفاده کنید این کار می تواند تا حد ممکن از لرزش دوربین شما جلوگیری کنید.
حتی می توانید برای عکاسی صنعتی از مبلمان خود از ریموت کنترل هم استفاده کنید.
برای این منظور سه پایه دوربین خود را مستقیم روبروی مبلیمان قرار دهید.

۵٫ تنظیم نور را انجام دهید

نورهای خود را روشن کرده و به حالت ۹۰ درجه از دوربین مستقر کنید.
و درجه یک نور را کمی بیستر کنید و با توجه به جنس مبلمان کمی تغییر در نور های خود ایجاد کنید.

۶٫ عکاسی صنعتی را شروع کنید

عکاسی خود را شروع کنید و در صورت امکان در یک لب تاپ یا کامپیوتر جزئیات را بررسی کنید.
اگر نیاز به تغییر حالت فکوس و زاویه نور ها دارد آن را انجام و دوباره عکاسی کنید.

۷- روتوش کنید

عکس های خود را در فتوشاپ ،لایت روم یا نرم افزار های تدوین و ویرایش عکس روتوش کنید و نواقص ریز را به صورت طبیعی برداشته و به زیبایی مبلمان خود اضافه کنید.

تماس
با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757