انیمیشن

انیمیشن
انیمیشن نام سبکی از نمایش ویدیویی است که در آن گرافیک و کاراکتر های آن به صورت فریم فریم پشت سرم به حرکت درمی آیند. این فریم ها وقتی به صورت پشت سر هم چیده می شوند شما شاهد یک حرکت گرافیکی خواهید بود. اگر در دوران بچگی گوشه ی کتاب خود تصویری می کشیدید و با ورق زدن صفحه ها آن نقاشی را به حرکت در می آوردید به واقع به معنای واقعی نمایش انیمیشن کلاسیک پی برده اید و با ساخت انیمیشن آشنا شده اید.
موضوع قابل بحث دیگر ظهورنرم افزار های حرفه ای در خصوص ساخت انیمیشن است که تحولی عظیم را در این خصوص حاصل شده اند.
البته به این نکته نیز می توان اشاره کرد که ظهور این نوع نرم افزار ها باعث روی آوردن مردم و علاقه مند شدن آنها به این حرفه شده است
چرا که برخلاف کارهای قبل ا دیگر ساخت یک انیمیشن سخت و کسل کننده نیست.انمیشن یعنی تکرار یک طرح گرافیکی به صورت مداوم و مسلسل وار. انیمیشن ها انواع گوناگونی دارند.
که انیمیشن کامپیوتری یکی از رایج ترین این انیمیشن ها است. انیمیشن های کامپیوتری با بهره گیری از نرم افزار های نصب شده بر رو ی کامپیوتر قابل اجرا و ساخته شدن است.
Maya , after effect , 3d max یا نرم افزار های اختصاصی چون Anime Studio قابل اجرا می باشد.
یک نرم افزار ساخت انیمیشن می بایست به سرعت و به راحتی بتواند یک انیمیشن خوب را بسازد اما انیمیشن ها کجا استفاده می شوند و چه کاربردی خواهند داشت.

عکاسی سیاه و سفید
ممکن است این مطلب را نیز بپسندید

معمولا ساخت انیمیشن ها در تیزرهای تبلیغاتی و تلویزیونی ، برنامه های کودک و نوجوان و همچنین در فیلم های آموزشی در برخی سکانس های فیلم های سینمایی و در برخی گیم های بازی نیز استفاده می گردند.

در دنیای ساخت انیمیشن سبک های متنوعی وجود دارد که عموما به نوع گرافیک انیمیشن بستگی دارد.
مثل انیمیشن دو بعدی ، دو بعدی با کیفیت و سه بعدی را می توالن برخی دسته بندی انیمیشن نامید.

کرج تیزر ساخت انیمیشن در کرج ، ساخت انیمیشن در تهران و سراسر کشور را انجام می دهد.
تماس
با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757