موشن گرافیک در کرج

یکی دیگر از مواردی که موشن گرافیک به آن کمک می کند معرفی اقدامات صورت گرفته یک اداره یا شرکت دولتی یا خصوصی است . کرج تیزر با موشن گرافیک در کرج توانسته است با ادارات دولتی در این خصوص همکاری مناسبی را داشته باشد.

موشن گرافیک در کرج می تواند برای اداراتی چون شهرداری و شورای شهر هم مناسب باشد چرا که با دیدن یک موشن گرافیک یک یا دو دقیقه ای عملکرد چند ماهه یک اداره به راحتی به نمایش گذاشته می شود.

موشن گرافیک همچنین می تواند به معرفی قدرت و توان اجرایی و حتی تاریخچه عملکرد یا برخی مشتریان یک شرکت بپردازد و ما با موشن گرافیک در کرج پاسخگوی نیاز کارفرمایانمان در این خوصوص نیز شده ایم.

موشن گرافیک که به معنی حرکت گرافیک یا متحرک کردن تصاویر است که باعث انتقال انرژی به مخاطب شده و جذابیت خاصی برای آنها دارد. موشن گرافیک یک سیک ویدئویی است که در آن عناصر گرافیکی با رنگ های جذاب را به حرکت در می آورند.با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن دوربین ها و تلفن های همراه شاهد تولید ویدئوهای زیادی در شبکه های اجتماعی ، رسانه ها ، تلویزیون های شهری و مانیتورهای فروشگاه ها بوده و هستیم. این ویدئوها که اکثرا هم تبلیغاتی هستند معمولا سناریو و ساخت جذابی نداشته و ندارند، حتی به گونه ای جلوتر که می رویم مخاطبان تمایل ندارند که حتی یک ویدئو تبلیغاتی را تا آخر مشاهده کنند.

به وجود آمدن سبکی از ویدئو به نام موشن گرافیک باعث شد تا مخاطبان مشتاق باشند تا ویدئوهای یک مجموعه یا کسب و کار را دنبال کنند.سبک موشن گرافیک برای بسیار از کسب و کارهای اهمیت خاصی داشته، به گونه ای که صاحبان این کسب و کارها برای بحث تولید محتوای خدمات و فعالیت خود به طور مداوم از این سبک ویدئویی استفاده می کنند.

حرکت یک تصویر با موضوع خاص و یا ترکیب تصاویرمختلف با هم و حرکت بخشیدن به آنها، آنقدر برای مخاطب جذاب شد که این نوع از ویدئو امروزه یکی از پرکاربردترین ها در عرصه تبلیغات باشد.

حرکت دادن به یک جسم یا یک محصول وقتی هیچ فیلمی ثبت شده ای از آن ندارید، و ترکیب آن با رنگهای متنوع در کنار یک موسقی زیبا یکی دیگر از نکات جالب موشن گرافیک است.

موشن گرافیک در کرج

چگونگی ساخت یک موشن گرافیک :

سناریو یا داستان : قبل از اینکه بخواهیم یک اثر زیبا و تاثیر گذار داشته باشیم که بتواند ذهن مخاطب را درگیر کند که سایر ویدئوهای ما را دنبال کند باید یک سناریو یا داستان زیبا متناسب با موضوع موشن مورد نظر نوشت.می توان گفت که رکن اصلی در تولید یک موشن گرافیک داستان و موضوع آن است.

استوری بورد : در مرحله بعد هنگامی که سناریو را تنظیم و آماده کردیم، می توانیم مراحل مختلف ویدئو خود را روی استوری بورد طراحی کنیم.این امر به ما کمک می کند که دقیقا بدانیم که باید موضوع را به چه سمتی پیش ببریم.

انتخاب تصاویر: در بخش بعدی انتخاب بهترین تصاویر در مورد موضوع مورد نظر می تواند باعث خلق یک ویدئوی جذاب شود.تصاویری که از جذابیت بالایی برخوردار بوده و باعث می شود تا مخاطب ادامه مسیر ویدئو را دنبال کند.اجرای صحیح و درست استوری بورد به وسیله طرح ها و رنگهای جذاب متناسب با موضوع و هدف ما گام مهمی در کار ما خواهد بود.

انتخاب موسیقی: می توان گفت که بعد از داشتن یک سناریو خوب، انتخاب یک موسیقی مناسب می تواند تاثیر بسزایی در جذاب بودنه مشن شما داشته باشد.در ساخت بعضی از ویدئوهای موشن گرافیک از نریشن (صدای گویندگان) نیز استفاده می شود، به این ترتیب که آن ها یک متن را که در مورد موضوع داستان موشن است را به گونه ای حرفه ای و تاثیر گذار می خوانند.در پورسه ساخت موشن گرافیک طراحان هنگام طراحی یک تصویر (مثلا شکستن یک لیوان) می توانند از افکت های آماده صدا استفاده کنند، این موضع باعث شده که مخاطب خود را در هدفی که دارید به گونه ای غرق کنید که تا پایان داستان شما را دنبال کند.

نرم افزارهایی که در ساخت موشن گرافیک به ما کمک می کنند :

ادوبی فوتوشاپ

فوتوشاپ

– ادوبی افتر افکت

افترافکت

– ادوبی ایلاستریتور

موشن گرافیک در کرج 1

– مایا

مایا

– سینما فوردی

موشن گرافیک در کرج 2

– تری دی مکس استودیو

موشن گرافیک در کرج 3

– ادوبی پریمیر پرو

پریمیر

موشن گرافیک در کرج تیزر:

طراحان متخصص ما در کرج تیزر علاوه بر اینکه بر تمامی نرم افزارهای طراحی و تدوین فوق به صورت حرفه ای تخصص داشته، بلکه با داشتن خلاقیت بالا و استفاده از اتاق فکر شما را در داشتن یک موشن گرافیک حرفه ای یاری خواهند کرد.تیم کرج تیزر با استفاده از گویندگان حرفه ای در عرصه رادیو و تلویزیون صدای مناسب کسب و کار شما را در نظر گرفته و با تولید یک اثر زیبا و جذاب نقش مهمی را در رونق کسب و کار شما خواهند داشت.

 

موشن گرافیک و معرفی استارت آپ:

یکی از مواردی که همواره گره گشای معرفی سریع ، آسان ، حرفه ای و کارآمد استارت آپ ها شده موشن گرافیک است . در واقع برخی استارت آپ ها برگرفته از استارت آپ های موفق جهانی یا بیزنس هایی هستند که عموما نوظهور هستند. برخی فعالیت های این استارت آپ ها در بستر وب و اپلیکیشن ها صورت می گیرند که یک موشن گرافیک جذاب با سناریو خلاقانه و استفاده از المان های مرتبط می تواند مسیر طولانی معرفی شدن و تبلیغات این نوع کسب وکار را رونق ببخشد.

کرج تیزر با بیش از ده ها نمونه کار مربوط به استارت آپ ها و معرفی اپلیکیشن ها به وسیله ی موشن گرافیک توانسته است در جهت معرفی و ارتقاء آنان گره گشا باشد.

موشن گرافیک و مباحث آموزشی:

در استفاده از موشن گرافیک یک اصل وجود دارد و آن خلاصه کردن کلام و استفاده از تصاویر و نوشته خصوصا اعداد و ارقام است. موشن گرافیک می تواند به عنوان یه مدرس در معرفی هر نوع آموزشی اعم از آموزش تحصیلی ، آموزش علمی ، هنری ، فرهنگی و حتی اجتماعی مثل روش های مقابله با سیل و زلزله کارآمد باشد.

هزاران برنامه ویدئویی رئال و مصاحبه ها که می تواند برای بیننده حوصله بر باشد به وسیله یک موشن گرافیک خوب و کوتاه اثربخشی بسزایی داشته باشد.

در بخش تحصیلی به یقین دانش آموزی که یک مبحث علوم یا فیزیک یا دروس دیگر را به وسیله موشن گرافیک یاد می گیرد به مراتب از مطالعه یک فصل کتاب راحت تر و بهتر به هدف خود می رسد.

موشن گرافیک قدرتمند چه موشن گرافیکی است؟

اگر بخواهیم ویژگی یک موشن گرافیک خوب را بررسی کنیم موارد بیشماری در آن تاثیر می گذارد که به اختصار به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • یک موشن گرافیک خوب باید متن یا سناریو جذاب داشته باشد که با کمترین نوشته بتواند منظور را به مشتری ارائه دهد.
  • دومین مزایای موشن گرافیک خوب استفاده از تصاویر جذاب و وکتور های اختصاصی است که کاربر در هر کجا با آن روبرو نشده است.
  • هماهنگی متن نوشته شده با تصاویر قابل اجرا را می توان نکته سوم نامید که یکی از مشکلات همیشگی موشن کاران می باشد.
  • نریتور برای یک موشن گرافیک همانند یک قلب برای انسان است . حتما برای مورد چهارم استفاده از یک گوینده خوب برای مشون گرافیک را فراموش نکنید.
  • کوتاه بودن زمان موشن گرافیک یک از اولویت های ساخت موشن گرافیک است.
  • موزیک را برای موشن گرافیک به درستی و هماهنگ با گرافیک و نریتور انتخاب کنید تا خروجی کار شما جذاب و جذاب و تر شود.
  • تم رنگی و خلاقیت در هماهنگی یکپارچگی را فراموش نکنید.

موشن گرافیک در کرج

آموزش موشن گرافیک

موشن گرافیک در ایران و همینطور موشن گرافیک در کرج به عنوان یکی از بخش های اصلی شرکت های تبلغاتی هموارد مورد توجه طراحان واقع شده است. برای آموزش موشن گرافیک در کرج هم می توانید به مجموعه کرج تیزر مراجعه و از راهنمایی همکاران ما استفاده کنید.

انتخاب یک موشن گرافیک در کرج

برای انتخاب یک موشن گرافیک در کرج یا در واقع سفارش یک موشن گرافیک در کرج از نمونه کارهای شرکت های مختلف دیدن و حتما در خصوص سناریو موشن گرافیک خود با کارشناسان خبره مشورت کنید. به یاد داشته باشید اجرای درست موشن گرافیک می تواند مسیر چند ساله بیزنس شما را هموار تر و سریع تر کند.

تماس
با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757