عکاسی صنعتی در کرج

عکاسی صنعتی در کرج در کلام ساده گرفتن عکس از اشیاء بی جان و صنعتی می باشد. به طور کلی عکاسی صنعتی گرفتن عکس از تجهیزات صنعتی ، ماشین آلات ، پرسنل و محیط یک واحد صنعتی را شامل می شود. در کشور ما عکاسی محصول هم در شاخه عکاسی صنعتی تعریف شده است که می توان گفت تصور صحیحی نمی باشد.

عکاسی صنعتی به وسیله دوربین های مختلف با توجه به سبک انتظار انجام می شود. شناخت دوربین ، شناخت محیط، شناخت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و در نهایت رسالت یا سناریو یک عکس صنعتی باعث می شود که عکاسی صنعتی خلق شود. خلاقیت داستان زندگی و توسعه ی کسب و کارها شده و در عکاسی صنعتی نیز این موضوع حائز اهمیت است. همانطور که عکاسی صنعتی یک اصول دارد اما داشتن خلاقیت و نوآوری برای گرفتن یک عکس صنعتی بسیار مهم است.

عکاسی صنعتی در کرج

درباره ی عکاسی صنعتی توسط رسام

عکاسان حرفه ای مجموعه ی ما از جدیدترین تکنولوژی عکاسی دیجیتال و تجهیزات نورپردازی حرفه ای برای عکاسی های صنعتی و عکس برداری از محصولات شما در بهترین نور ممکن استفاده می کنند. در این حال محصولات شما براق و زرق و برق دار خواهد بود. ما با دوربین های فول فریم و کاملا به روز کار می کنیم، شما می توانید محصول خود را در هرجای کرج که هستید برای ما ارسال کنید.

ما در مجموعه ی شما با ساخت یک استودیوی سیار اقدام به عکاسی صنعتی کنیم. اگر چه کرج و استان البرز کلانشهر است. اما در کمترین زمان ممکن ما کنار شما هستیم تا وقتی عکاسی صنعتی در کرج را به ما می سپارید بتوانیم با قدرت در کنار شما و برندتان به سهم بازار بیشتر و به طبع همکاری بیشتر فکر کنیم.استان البرز و شهر کرج منطقه ای صنعتی به حساب می آید که وجود یک تیم عکاس حرفه ای می تواند برای بیشتر کارآفرینان و صنعتگران بسیار حیاتی باشد . البته نگران نباشید کیفیت بالا به هیچ عنوان با گرانی همراه نخواهد بود. مجموعه ی ما با دلسوزی تمام و برای رشد اقتصادی شهرمان قدم خواهیم برداشت.

اهمیت عکاسی صنعتی

اگر صاحب یک کسب و کار باشیم خوب متوجه می شویم که اگر ارزشمند ترین محصول یا خدمات را عرضه کنیم وقتی کلامی برای معرفی نداشته باشیم راه را بیهوده رفته ایم. شرکت های مطرح در سراسر دنیا با بهره گیری از عکاسی صنعتی حرفه ای توانسته اند از رقبای خود پیشی بگیرند. عکاسی صنعتی همقدم و همراه با بازاریابی پیش رفته و این همکاریش را نزدیک و نزدیک تر کرده است.

اهمیت عکاسی صنعتی خوب تا جایی است که کاربر با ورود به دو وب سایت فروشگاهی مختلف محصولی را انتخاب می کند که عکاسی صنعتی از کارخانه تولیدی آن بهتر و جذاب تر باشد. شرکت های مختلف برای پرزنت ها و جلسات فروش خود برای بیان قدرت عملکرد و توانایی و توان تجهزیات و تولیدخود نیاز به سندی مصور به نام عکاسی صنعتی می باشند.

اهمیت عکاسی صنعتی در کرج

ویژگی ها و مشخصات عکاسی صنعتی

اگر به صفحات اینترنتی دقت کنید خصوصا فروشگاههای اینترنتی به وضوح به این موضوع خواهید رسید. وجود عکس صنعتی برای فروش محصول آن هم به صورت اینترنتی کاملا حیاتی است. بازاریابی اینترنتی یا کسب و کار های اینترنتی امروزه به وجود یک مجموعه عکس صنعتی بسیار دقیق نیاز پیدا می کنند. تصاویر پر زرق و برق محصولاتی که در ویترین مغازه ها می بینید. به علت نورپردازی و طیف رنگی فضای ویترین به همراه دکور است . این موضوع می تواند در فضای آنلاین توسط یک عکاس حرفه ای که کار عکاسی صنعتی را به خوبی انجام می دهد اجرا شود. البته ناگفته نماند این موضوع در خصوص تبلیغات چاپی خصوصا ارائه کاتالوگ نیز مشهود است . یعنی اگر شما نماینده پخش یا بازاریاب دارید یا برای ارائه فروش محصولتان از کاتالوگ مصور استفاده می کنید باید بدانید که فقط یک عکس خوب می تواند درکنار طراحی مناسب باعث رونق کسب و کارتان شود. البته در این خصوص می بایست به تعداد عکس های صنعتی گرفته شده نیز دقت کرد. مثلا وقتی از یک دستگاه الکترونیکی عکس صنعتی گرفته می شود باید از تمام زوایا و حتی از متریال استفاده شده و یا دستور یا روش استفاده از آن نیز عکس صنعتی گرفته شود.

هماهنطور که می دانیم یکی از بخش های فراموش نشدنی در بازاریابی و فروش یک محصول، سرچ از طریق گوگل است. آیا اگر شما از یک عکس کپی و یا عکس دیگران استفاده کنید برای شما تاثیری خواهد داشت یا خیر ؟ باید بگوییم که بله گوگل عکس شما را شناسایی می کند. البته اگر خبره باشید و بتواند گوگل را دور بزنید و از عکس ادیت شده استفاده کنید ! که کار درستی نخواهد بود البته آن وقت بعید می دانم که بتوانید کاربر یا مشتریتان را که از عکس محصولتان چند نمونه مشابه در اینترنت می بیند گمراه کنید. تصاویر با کیفیت از خود واقعی محصولتان می تواند برای شما سهم بازار بیشتری ایجاد کند. و برعکس آن هم وجود دارد وقتی عکس صنعتی ضعیف استفاده می کنید به مراتب پیشگویی راجب به برند و محصول شما نیز بد خواهد بود. پس باید درباره عکاسی صنعتی در کرج بیشتر بدانید.

استان البرز و کلانشهر کرج همواره به علت بافت صنعتی خود از حساسیت های بالایی برای معرفی و بازاریابی برخوردار بوده است. این شرکت ها ی بیشمار برای ماندن در میدان رقابت و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور ضرورت انجام تبلیغات و معرفی هرچه بهتر را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

برخی شرکت ها و کسب و کار های کرج ترجیح می دهند عکاسی صنعتی در کرج را انجام داده و به دلایلی چون بعد مسافت و هزینه به تهران مراجعه نکنند. عکاسی صنعتی در کرج توسط شرکت ها ی تبلیغاتی و فری لنسر ها انجام می شود و هزینه های مختلفی دارد. کیفیت عکاسی صنعتی در کرج و سایر شهر ها به لطف وجود دوربین های حرفه ای کار پیچیده ای نیست اما ضرورت همکاری با یک عکاسی خلاق و حرفه ای در کرج هموارد مشاهده می گردد.

عکاسی صنعتی در کرج

انواع عکاسی صنعتی

در این بخش اگر بخواهیم به صورت اصولی به معرفی شاخه های عکاسی صنعتی بپردازیم باید بگوییم به چند بخش محدود می توان اکتفا کرد:

 • عکاسی پرتره کارکنان

در این نوع عکاسی پرسنل در حین یا در محل کار به عنوان نیروی متخصص سازمانی عکاسی می شوند.

 • عکاسی تجهیزات و ماشین آلات

در این بخش هدف عکاسی ارائه توان تولید یک کارخانه است

 • عکاسی خط تولید

این نوع عکاسی به معرفی مسیر تولید یک کالا می پردازد و برای شرکت ها بی واسطه بودن کسب و کارشان با این نوع عکاسی اهمیت دارد.

 • عکاسی محیط

در این نوع عکاسی که می تواند به صورت هوایی هم گرفته شود حجم و گستردگی یک کارخانه یا شرکت به نمایش گذاشته می شود.

اما اگر بخواهیم همه ی شاخه های مرتبط با عکاسی صنعتی در کرج تیزر را بررسی کنیم باید پا فراتر بگذاریم و به موضوعات دیگری هم اشاره کنیم

در این بخش به صورت کاملا حرفه ای عکاسی هوایی از محل و سوژ] مورد نظر انجام می شود. استفاده از پرنده های شرکت dji بخشی از توانایی اجرای ما می باشد.

 • عکاسی محصولات در کرج

عکاسی از محصولات تولیدی یک کارخانه یا شرکت و یا وارد کننده به صورت کاملا تخصصی هم بدون بک و هم به صورت دکوراتیو انجام می شود.

در این شاخه از عکاسی می توان طیف گسترده از ای از محصولات تولیدی را قرار داد، مثل عکاسی صنعتی از مبلمان ، عکاسی صنعتی از شوینده، عکاسی صنعتی از زیروآلات طلا و جواهر و …

 • عکاسی از مواد غذایی در کرج

این نوع عکاسی ویژه رستوران ها و فست فود ها یا مراکزی که به تهیه غذا می پردازند می باشد.

 • عکاسی تبلیغاتی درکرج

عکاسی تبلیغاتی رقص یک برند است . عکاسی تبلیغاتی در کرج در واقع نشان دادن توانایی اجرایی یک شرکت تبلیغاتی در عکاسی صنعتی است.

عکاسی صنعتی در کرج

فاکتور های اصلی برای عکاسی صنعتی

یکی از موضوعاتی که به آن اشاره کردم استفاده از واژه عکاسی صنعتی برای عکاسی محصول در ایران است  پس ما از این پس واژه عکاسی صنعتی را برای کلیه عکاسی صنعتی در کرج تیزر به کار می بریم.

عکاسی صنعتی فاکتور های اجرایی متعددی دارد که برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • عکاسی صنعتی در کرج می تواند توسط کرج تیزر یا توسط خودتان به صورت شخصی صورت پذیرد.
 • استفاده از یک شرکت برای عکاسی صنعتی نیاز به بررسی رزومه و نمونه کارهای انجام شده دارد.
 • پس از بررسی نمونه کار حتما در خصوص تجهیزات کمی سوال کنید.
 • بدانید عکس را برای کجا می خواهید استفاده کنید.
 • روز عکاسی صنعتی را با عکاس خود هماهنگ کیند.
 • قبل از انجام عکاسی صنعتی حتما محصولات ، محیط را تمیز و بهترین محصول خود را برای عکاسی انتخاب کنید.
 • دقت کنید با عکاس خود درباره وسایل مورد نیاز مشورت کنید.
 • در خصوص ایده پردازی و دیدن نمونه کارها و زاویه های مورد دلخواه اول کمی تحقیق بعد با عکاس خود جلسه داشته باشید.
 • عکاس خود را در جریان مزایای محصول و یا ماشین آلات کارخانه قرار دهید.

عکاسی صنعتی در کرج

عکاسی صنعتی و مصارف آن:

یکی از مواردی که در عکاسی صنعتی به ندرت مد نظر قرار گرفته می شود این است که کارفرما بدون در نظر گرفتن کارایی یک عکس صنعتی صرفا برای تمام امور عکاسی صنعتی را انجام میدهد. نرومارکتینگ یا بازاریابی عصبی نشان می دهد رفتار مصرف کننده یا مشتری در برخورد با عکس محصولات شما در مان ها و جاههای مختلف متفاوت عمل می کند.

 • عکاسی صنعتی برای بیلبورد : در این نوع عکاسی خروجی با کیفیت اولین شرط و دید تبلیغاتی و خلاقیت در گام دوم قرار می گیرد. محصولی برای این نوع عکاسی باید انتخاب شود که کوچکترین نقصی نداشته و همینطور روتوش و ویرایش عکس نیزر بسیار اهمیت دارد.
 • عکاسی صنعتی برای کاتالوگ : در این نوع عکاسی ملاک بیان برخی جزئیات و حتی نمایش زاویه ای از محصول است که کاربر بتواند به همراه مطالع دیتیل و جزئیات به شناخت بهتری از کالا برسد.
 • عکاسی صنعتی برای وب سایت : در یان نوع عکاسی صنعتی تعداد عکس ها باید زیاد و زاویه ها متنوع باشد . نمایش جنس و کیفیت محصول اهمیت دارد چرا که کاربر بدون لمس کالا اقدام به خرید می کند.

در نهایت اگر قصد عکاسی صنعتی در کرج و یا انتخاب یک تیم متخصص برای عکاسی صنعتی را دارید با یک تحقیق و بررسی و مشاوره با همکاران می توانید به صورت رایگان به سطح مطلوبی از شناخت در این خصوص رسیده و به راحتی یک شرکت خوب را برای عکاسی صنعتی در کرج انتخاب نمایید.

شرایط ویژه درباره عکاسی صنعتی در کرج

اگر مطمئن نیستید که آیا ایده شما به عنوان عکاسی صنعتی محصول مناسب است یا خیر ما برای کارفرمایان و مشتریان ساکن در کرج این موضوع را به رایگان مشاوره خواهیم داد. برای مشتریان کرج ارائه عکس صنعتی به صورت لوح فشرده خواهد بود .
عکاسی صنعتی در کرج به همراه یک هدیه از طرف مدیریت مجموعه انجام خواهد شد. البته دوستان یا کافرمایان ساکن در شهرهای خارج از استان البرز و کرج هم نگران نباشند مجموعه کرج تیزر با افتخار و دلسوزی برای همگی مشتریان ارائه خدمات را خواهد داشت.

تماس