عکاسی از لوازم آرایشی

عکاسی از لوازم آرایشی

عکاسی از لوازم آرایشی تاثیر گذار ترین روشی است که در جذب مخاطب می توان از آن استفاده نمود. در عکاسی از لوازم آرایشی و بهداشتی مهمترین موارد که در تصویر می بایست نمایش داده شوند، برند و نوشته های منحصر به فردی است که مخصوص به آن محصول می شود.
علاوه بر نوشته ها و پوشش آن می بایست بیننده با یک نگاه بفهمد که کارایی محصول شما دقیقا چیست. در نظر بگیرید از کرم عکسبرداری می نمایید که مخصوص رفع خشکی دست و پا می باشد، از این رو بهتر است تصویری مناسب و معقول از کرم و پا یا دست بگذارید تا بیننده به خوبی متوجه کارکرد آن شود.

یکی از مهمترین موارد که در عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی از لوازم آرایشی و بهداشتی تاثیر ویژه ای در نشان دادن کارایی و تبلیغات آن محصول دارد این است که از مدل یا شخص معروفی برای برند محصول خود استفاده نمایید.معمولا عکاسی از لوازم آرایشی و بهداشتی در استودیو انجام می گیرد.
مخصوصا برای عکاسی از محصولات بهداشتی و آرایشی از خیمه عکاسی و نورپردازی ویژه ای استفاده می شود تا تصویری با کیفیتی ویژه از سوژه مورد نظر شما ایجاد گردد. پس زمینه ی روشن برای لوازم بهداشتی و آرایشی خانم ها جلوه ی بهتری ایجاد می نماید. خلق ایده هایی هیجان انگیز و تا حدی اغراق آمیز، جلوه ی بسیار زیبایی در تصویر ایجاد می نماید.
در عکاسی از لوازم آرایشی می بایست هم از پوشش اصلی و هم از جعبه آن و از زوایای مختلف آن محصول عکسبرداری انجام گردد تا بیننده اصل کالای شما را از تقلبی آن به خوبی تشخیص دهد.

دیافراگم یا شاتر اولویت با کدام است؟
ممکن است این مطلب را نیز بپسندید

موارد مهم در عکاسی از لوازم آرایشی

روشنایی

صحنه نمایش

پس زمینه

زاویه

ثبت تصاویر به شکل عمودی

 

تماس
با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757