عکاسی استیل و سطوح براق

عکاسی استیل و سطوح براق
۱۴۰۵

در انجام عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شاید عکاسی استیل و سطوح براق دشوارترین روش عکاسی باشد. چون در این نوع عکاسی می بایست خیلی از عوامل را کنترل کرد تا بتوان بهترین کیفیت را ارائه کرد. در عکاسی استیل و سطوح براق نور دشمن اصلی عکاس به شمار می رود.

برای درک این که چرا عکاسی از اشیا سطوح براق این قدر دشوار هستند، باید ابتدا این مورد را درک کرد که چرا برخی از اشیا نور بیشتری را نسبت به بقیه منعکس می کنند. حقیقت این است که همه اشیا و لوازم منعکس کننده نور هستند و تنها اشیا نامریی هستند که نوری را منعکس نمی کنند. ما به این نور منعکس‌شده به منظور دیدن هدف نیاز داریم.

هر منبع نور یک طیف از رنگ‌ها را منتشر می‌کند. هنگامی که این طیف بر روی سطح یک شی فرود می‌آید، برخی از این رنگ‌ها جذب می‌شوند و برخی از آن‌ها که کمی قبل از اینکه به پشت انعکاس یابند، نفوذ می‌کنند. در واقع این نورها هستند که به ما می‌گویند یک شی چه رنگی است.

با کنترل مناسب نوردهی در فضای عکاسی از استیل و سطوح براق می توان تصاویر زیبا و منحصر بفردی را خلق کرد. با وجود عکس های باکیفیت می توان کاتالوگ های چشم نوازی را طراحی نمود و یا اینکه در وب سایت ها از آن ها استفاده نمود.

سخن آخر

اگر عکاسی صنعتی از استیل و سطوح براق به درستی انجام گیرد می توان عکس محصولات را با جزییات و دقت بالاتری به مشتریان ارائه کرد و همه زوایا را به مشتری نشان داد. عکاسی صنعتی از استیل و سطوح براق می بایست توسط یک تیم حرفه ای عکاسی صورت پذیرد چون همانطور که عنوان شد این نوع عکاسی از دشوارترین انواع عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می باشد.

کرج تیزر این افتخار را دارد که در کرج تنها شرکتی باشد که می تواند عکاسی استیل و سطوح براق را به نحو احسن انجام دهد. استفاده از کادری مجرب و پیشرفته ترین دوربین ها و تجهیزات عکاسی در این زمینه کرج تیزر را از سایر رقبا متمایز می سازد.

بالا