انیمیشن در کرج

انیمیشن، هنری است که از طریق آن تصاویر دو بعدی یا اشیا بی‌جان به نمایش بصری تصویر سه ‌بعدی (۳D) تبدیل می‌شوند. انیمیشن با استفاده از کامپیوتری و از طریق سخت‌ افزار و نرم ‌افزار کامپیوتری استفاده می‌کند تا فرآیند ساخت آسان‌تر، سریع ‌تر و قابل‌ اجرا توسط توسط دیگران باشد.

در واقع به بیان آسانتر انیمیشن از متحرک ساختن تصاویر خلق شده به وجود می آید. تصاویر و یا نقاشی هایی که روی کاغذ کشیده می شود و به آن تحرک بخشیده می شود انیمیشن نام دارد.

اگر چه قبلا تقسیم ‌بندی روشنی بین انیمیشن و ویژگی‌های فیلم انیمیشن، اثرات دیداری، نرم‌افزار بازی، انیمیشن ۳ بعدی و انیمیشن GIF وجود داشت اما امروزه همگی در قالب انیمیشن قرار می گیرند.

داستان نویسی مجموعه ‌ای از طرح‌های بصری است که سازنده داستان هنگام توسعه روایت و نمایش نقش انیمیشن از آن استفاده می‌کند. این کار به گونه‌ای انجام می‌شود که هر کسی که در پروژه انیمیشن مشارکت داشته باشد می‌تواند دقیقا از آنچه در حال رخ دادن است طراحی کند و اطمینان حاصل کند که جزئیات مهم نادیده گرفته نمی‌شوند. جزییات توالی اقدامات ضروری برای انتقال خط داستانی، رشد شخصیت، و نقطه ‌نظر را توضیح می‌دهد.

این شامل پس‌زمینه، عمل، و حرکت دوربین صحنه نیز می‌شود، اما هر تغییر در دورنما، زمان‌ بندی و طول هر صحنه، الزامات صوتی، و زما نبندی کل کار را شامل می ‌شود.

ساخت انیمیشن در کرج

تاریخچه انیمیشن

تاریخچه انیمیشن از مدت ‌ها پیش از توسعه فیلمبرداری و ساخت فیلم شروع شد. انسان‌ها احتمالا تلاش کرده ‌اند تا این حرکت را به عنوان دوره paleolithic به تصویر بکشند. نمایش سایه و فانوس جادویی، نمایش‌های عمومی با تصاویر پیش‌ بینی ‌شده بر روی یک صفحه نمایش را شامل می شدند. در سال ۱۸۸۳، phenakistiscope اصل stroboscopic انیمیشن مدرن را معرفی کرد و همچنین پایه و اساس هنر فیلمبرداری را فراهم آورد.

بیشتر اصول و تکنیک‌های انیمیشن ابتدایی در بیست سال اول قرن بیستم ایجاد شدند و در دهه ۱۹۴۰ به ویژه توسط والت دیزنی تکمیل شدند. تاثیر Disney’s بر انیمیشن و صنعت سرگرمی عمیق بود. از قضا اولین تلاش او در یک فیلم انیمیشن به شکست انجامید. در سال ۱۹۲۲ او به عنوان یک هنرمند بیست و یک ساله فیلم ‌های Laugh را در کانزاس سیتی به راه انداخت. این شرکت پس از یک سال ورشکست شد. خوشبختانه، طلبکاران او به او اجازه دادند تا یکی از ویژگی‌های کوتاه او را حفظ کند، که اساس راه‌اندازی استودیو برادر دیزنی در هالیوود را فراهم می‌کرد.

تاریخچه انیمیشن در ایران

تاریخ انیمیشن در ایران را می‌توان به عصر برنز نسبت داد. ظرف سفالی کشف شده در شهر سوخته در استان سیستان و بلوچستان متعلق به ۵٫۲۰۰ سال قبل گواهی بر این ادعاست، این ظرف سفالی شامل مجموعه‌ای از طراحی ‌هاست که بزی را در حال پریدن بر روی درخت و خوردن برگ نشان می‌دهد. همچنین ظروف سفالی با تصاویر پیوسته را می‌توان در سراسر تاریخ ایران پس از اسلام نیز یافت. چنین طراحی ‌هایی را می‌توان از اولین نمونه ‌های پیشگام در تاریخ انیمیشن دانست.

هنر انیمیشن در عصر معاصر از سال های ۱۹۵۰ در ایران شروع به کار کرد و تا به امروز به خوبی توانسته پیرشرفت های قابل توجهی را داشته باشد. در سال های گذشته انمیمیشن در کرج نیز توانسته به خوبی پیشرفت های زیادی را داشته باشد.

انیمیشن در کرج

استفاده از انیمیشن در تبلیغات

در بازاریابی استفاده از تبلیغات راهکاری خوب و با ارزش به شمار می رود. اگر شما صاحب یک برند نوپا هستید طبیعتا باید با استفاده از تبلیغات برند و محصولات خود را به مشتریان معرفی نمایید.

استفاده از انواع تیزرها و فیلم های تبلیغاتی می تواند یکی از همین راهکارهای خوب به شمار برود اما اگر شما یک بودجه محدود و بنا به شرایط فیزیکی مجموعه آماده فیلمبرداری نباشید باید په کاری را انجام دهید؟

استفاده از انیمیشن در کرج می تواند در این راستا به شما کمک بسیار خوبی باشد. انمیمیشن در کرج می تواند به خوبی در این مسیر به شما کمک کند.

حتی اگر شما یک برند شناخته شده و بزرگ باشید برای معرفی محصولات جدید باید از تبلیغات تصویری استفاده نمایید اما در بعضی مواقع استفاده از تیزر تبلیغاتی نمی تواند همه جزییات را به نمایش درآورد. استفاده از انیمیشن در کرج می تواند به شما کمک کند تا بتوانید همه ایده ها و خلاقیت های خود را به نمایش بگذارید حتی با بودجه ای به مراتب کمتر و بازدهی بیشتر.

چرا انیمیشن برای تبلیغات مهم است؟

انیمیشن به مدت چندین سال به عنوان بخشی از صنعت تبلیغات باقی مانده ‌است. انیمیشن داستان مفصلی دارد و باعث می‌شود که آن تبلیغ خوبی برای بازاریابی باشد. انیمیشن در کرج در استفاده از این همه سال برای انتقال پیام و ارتباط افراد از طریق حرکت استفاده می شود.

تاریخ انیمیشن به دوران طلایی انیمیشن آمریکا باز می‌گردد که نشان‌دهنده آغاز کارتون‌های صوتی در دهه ۱۹۲۰ و اواخر دهه ۱۹۶۰ است. این زمانی بود که برخی از کارتون‌های عمومی در سطح جهانی مانند میکی ماوس، Bugs بانی Popeye و بسیاری دیگر توسط دیزنی طراحی شدند. هنگامی که تبلیغات تلویزیونی در سال ۱۹۴۰ محبوب شد، انیمیشن جایی در تبلیغات گرفت. شخصیت‌های کارتونی که در دهه ۱۹۵۰ استفاده می‌شدند امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یک جنبه مهم از انیمیشن این است که به روش‌های مختلف از آن استفاده می‌شود. شرکت می‌تواند نگاه خود را ایجاد کرده و از محیط خود استفاده کند.

فیلم انیمیشن ابزاری جذاب است که می‌تواند به شما کمک کند به طور جامع داستان خود را بازگو کنید. ۶۵ % از مردم از حس دیداری برای یادگیری استفاده می کنند و جالب است که بدانید۹۰ % اطلاعات منتقل ‌شده به مغز دیداری است. بنا به گفته جان مدینا، زیست‌ شناس مولکولی، دیدگاه ما مهم‌ترین حس ما است و نیمی از منابع مغز ما را اشغال کرده‌است.  اطلاعات تصویری ۶۰ هزار بار سریع‌تر از متن پردازش می‌شود.

اکثریت مشتریان محتوای ویدئو را برای یادگیری ترجیح می‌دهند تا مطالعه کنند. اولویت مصرف‌کننده منجر به انفجار ویدیویی در بازاریابی محتوا خواهد شد. ویدیو بیشتر برای تبدیل و هدایت تولید استفاده می‌شود. بسیاری از خریداران احتمالی نمی‌خواهند با فروشندگان صحبت کنند. ویدیوها و انیمیشن‌ها در مراحل بعدی می‌توانند بر فروش تاثیر بگذارند.

آزمایش‌ها زیادی برای کشف این که چه ویدئوهایی در وضعیت‌های مختلف کار می‌کند، وجود دارد. با توجه به جذابیت های بصری که انیمیشن دارد به خیلی بهتر و سریعتر می تواند با مخاطب ارتباط برقرار نماید.

انیمیشن در کرج در سال های گذشته پیشرفت های زیادی داشته است و با توجه به تعدد شرکت های صنعتی در استان البرز می تواند باعث جذب مخاطبین زیادی شود و مشتریان بیشتری را جذب نمایید.

انیمیشن در کرج

انیمیشن نمایشگر توجه بیننده را به خود جلب می‌کند

کاربران اینترنت توجه کوتاهی دارند و تنها این زمان را صرف یک ویدیو یا یک مقاله خواهند کرد. انیمیشن، احساسات را تحریک می‌کند که با بینندگان طنین‌انداز می‌شود. این باعث جرقه زدن مکالمه می‌شود و باعث می‌شود که مخاطبین شما می‌خواهند داستان را دنبال کنند.

علاوه بر این، امروزه مردم برای ورود به تبلیغات بازاریابی به کار می‌روند. اغلب آن ‌ها فقط از طریق تمام صداهای سفید که تبلیغات ایجاد می‌کنند، می‌بینند. اما انیمیشن به عنوان ابزار بازاریابی کم‌تر شناخته می‌شود. بنابراین احتمال دارد که مردم نسبت به تبلیغات سنتی توجه بیشتری به فیلم‌های انیمیشن داشته باشند.

جنبه سرگرمی انیمیشن

افراد دوست دارند سرگرم شوند، حتی اگر درباره کسب‌وکار صحبت کنند و یا تحصیل کنند. هر چه ویدئوی شما را در یوتیوب، فیسبوک و دیگر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی جالب‌تر باشد، مردم بیشتری آن را به اشتراک خواهند گذاشت. انیمیشن ۱۰ امتیاز به عامل سرگرمی اضافه می‌کند.

هزینه کمتر تولید انیمیشن در کرج

یکی از مزایای اصلی استفاده از انیمیشن در کرج برای کانال‌های رسانه‌های اجتماعی این است که از فیلم‌ های زنده ارزان‌تر است. تولید ویدئو شامل هزینه های زیادی خواهد بود. شما دیگر دغدغه لوکیشن و هزینه های رفت و آمد را نخواهید داشت.

در سال‌های اخیر، بسیاری از محصولات از انیمیشن کارتون در تبلیغات خود استفاده می‌کنند. تعداد کمی از شخصیت‌های کارتونی به نام سفیر برخی از برندها رسیدند که آن‌ها تایید کرده‌اند. ویژگی برجسته یک شخصیت کارتونی یا داشتن شخصیتی شناخته ‌شده که محصول را معرفی می‌کند باعث می‌شود که این محصول، بامزه، قابل‌تشخیص و خوشایند باشد.

ایجاد یک فعالیت تبلیغاتی در شکل انیمیشن در کرج به شما این امکان را می‌دهد که زمان و پول خود را پس‌انداز کنید. هیچ جار و جنجالی در رزرو شهرت و یا کاهش ارزش یک مقدار در هزینه تولید وجود ندارد.

برای کسب و کارتان باید یک آگهی ایجاد کنید که زمان سپری ‌شده و ارتباط با زمان را از بین نمی‌برد. شخصیت در تبلیغ شما به مرور زمان رشد می‌کند و سپس شما باید یک شخصیت جدید ایجاد کنید و نیز باید محتوای خود را تغییر دهید. در حالی که انیمیشن به شما این امکان را می‌دهد که شخصیت خود را مسن‌تر و یا کوچک‌تر کنید.

اینها تنها چند دلیل هستند که شما می‌توانید انیمیشن درکرج را برای تجاری شرکت خود انتخاب کنید. همه اینها بستگی به این دارد که شما چگونه می‌خواهید نشان تجاری و نیاز شرکت تان را نشان دهید. انیمیشن در تبلیغات یک روش اندیشمندانه و جالب برای رسیدن به یک ایده است.

با استفاده از یک شخصیت انیمیشن به عنوان سفیر ، شما یک شخصیت قابل‌تشخیص خواهی ایجاد خواهید کرد که به عنوان سفیر برند شما خواهد شد. این زیبایی انیمیشن است.

کرج تیزر با سابقه تولید و ساخت انیمیشن های تبلیغاتی متعدد و با استفاده از تجربه و دانش روز می تواند به شما کمک کند تا در کرج و استان البرز برای برند خود یک جایگاه ویژه کسب نمایید.  تولید انیمیشن در کرج راهکارهای مختلفی وجود دارند که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس