انجام عکاسی هوایی در کرج

انجام عکاسی هوایی در کرج

عکاسی هوایی یکی از ژانرهای هیجان انگیز عکاسی می باشد. در واقع به تکنیک عکاسی از یک ارتفاع مشخص از سطح زمین را عکاسی هوایی می نامند.

در گذشته در این تکنیک برای اهداف نظامی استفاده می شد و بعدها برای نقشه برداری نیز مورد استفاده قرار گرفت.

امروزه در برخی از مشاغل نیز از عکاسی هوایی استفاده می شود. شرکت هایی که دارای یک مجموعه بزرگ هستند از جمله کسانی به شمار می روند که از این تکنیک استفاده می کنند.

عکاسی هوایی از کارخانه ها باعث می شود که وسعت بزرگی آن مجموعه بیشتر به دیده شود و قدرت و بزرگی را به رخ رقیبان برساند.

عکاسی هوایی در سالیان گذشته به دلیل ورود انواع هلی شات ها به این ژانر بسیار مورد توجه عکاسان قرار گرفته است.

استفاده از پهبادها باعث شده است که عکاسی های تبلیغاتی و صنعتی در این حوزه رشد خوبی داشته باشد و همچنین شرکت های متقاضی برای عکاسی هوایی نیز بیشتر شده است.

البته باید به این نکته اشاره کرد که صرفا استفاده از یک هلی شات نمی تواند عکس های هوایی خوبی را در اختیار شما بگذارد، می بایست عکاس این ژانر نیز حرفه ای باشد تا بتواند بهترین زوایا را ثبت نماید .

با توجه به وجود شرکت های بزرگ صنعتی در کرج و استان البرز استفاده از عکاسی هوایی در کرج می تواند راهی خوب و موثر برای نمایش عظمت و بزرگی شرکت ها باشد.

عکاسی هوایی در کرج در سالیان گذشته انجام شده است اما شاید به ندرت شرکت های خوبی وجود داشته باشند که این کار را به خوبی انجام دهند.

شما برای انجام این پروژه می بایست تصاویر خوب و جامعی را ثبت نمایید و همین مستلزم این است که با یک تیم حرفه ای عکاسی هوایی در کرج را انجام دهید.

تیم مجرب و حرفه ای کرج تیزر می تواند برای انجام پروژه های بزرگ شما بهترین انتخاب باشد چون انجام پروژه های متععد در سالیان گذشته توانسته است خود را به بهترین در این ژانر عکاسی معرفی نماید.

عکاسی از شاخ و برگ درختان
ممکن است این مطلب را نیز بپسندید

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عکاسی هوایی در کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عکاسی هوایی به یک نوع از زیر مجموعه های عکاسی گفته می شود. در عکاسی هوایی به صورت مستقیم از سطح زمین عکس برداری می شود. در گذشته عکاسی هوایی کمی پیچیده و مشکل بود به همین منظور استفاده از این روش مرسوم نبود اما هرچه به زمان حال نزدیک شدیم دستگاه های پیشرفته تری برای این حوزه تولید شد و توجهات به سمت عکس برداری هوایی بیشتر شد.

امروزه با آمدن دستگاه هایی مانند هلی شات و پهباد و … کار بسیار راحت تر و با کیفیت تر از قبل برای عکاسی هوایی پیش می رود.

اگربخواهیم یک دسته بندی کلی داشته باشیم عکس برداری هوایی نوعی عکاسی تبلیغاتی به حساب می آید چرا که کاربردهای زیادی که در عکاسی تبلیغاتی وجود دارد عکس برداری هوایی آن را به ارث برده است.

در گذشته عکاسی هوایی برای کاربرد هایی از جمله نقشه برداری و زمین های زراعتی و … استفاده می شد اما همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم با وجود دستگاه های پیشرفته و با کیلیفت امروزه موارد تجاری هم از آن استفاده می کنند.

سخن آخر

در این نوع عکاسی باید با حضور در منطقه عکس برداری تمام زاویه های منطقه را بررسی کرد و بهترین زاویه را برای عکس برداری انتخاب کرد شاید به صورت تئوری یک کار ساده و پیش پا افتاده به نظر آید ولی در حقیقت این کار بسیار سخت و پیچیده است ، چرا که زاویه های عکاسی هوایی باید به گونه ای باشد که دید وسیع و با کیفیت و همچینین دقیقی را از منطقه به وجود آورد و این کار نیازمند علم و دانش دقیق و سرشاری از این روش عکس برداری است

کرج تیزر این افتخار را دارد که عکاسی هوایی در کرج را با استفاده از دستگاه های پیشرفته و جدید به شما ارئه دهد ، همچنین گروه عکاسی هوایی کرج تیزر با دانش بسیار بالا در این بخش از عکاسی سعی بر این دارند که بهترین و باکیفیت ترین خروجی را در عکاسی هوایی در کرج انجام دهند

تماس