تیزر

استودیو کرج تیزر
واحد طراحی در کرج تیزر

این مجموعه با بهره گیری از متخصصان و دانش آموختگان تصویر و هنر در رشته های کارگردانی ، تصویربرداری ، بازیگری و صدابرداری و همینطور با استفاده از نویسندگان خوش ذوق در کنار تیم های تدوین و جلوه های ویژه توانسته است بیشترین درصد رضایتمندی مشتریان را برای خود به ارمغان بیاورد. امکانات و تجهیزات سینمایی استفاده شده در این بخش همگام با تکنولوژی روز می باشد تا با ارائه بهترین کیفیت گامی موثر در معرفی خدمات و محصولات شما عزیزان برداشته باشیم.

انواع سبک متنوع در ساخت تیزر:

o موشن گرافیک در کرج تیزر

موشن گرافیک در کرج تیزر با استفاده از نرم افزار های به روز و تیم خلاق تولید می شود، این سبک از مجموعه کرج تیزر به معرفی یک خدمات یا محصول از طریق تصاویر انیمیشنی و گرافیکی دوبعدی با داستانی خلاقانه و جذاب و بهرهگیری از موزیک و نریشن می پردازد.

o انیمیشن در کرج تیزر

انیمیشن در کرج تیزر به صورت دوبعدی و سه بعدی در مدت زمان متفاوت و دلخواه مشتری با ساخت کاراکتر اختصاصی انجام می شود. این بخش نیز در سبک های متنوع و با نرم افزار های متعدد انجام می شود.

o رئال و رئال ترکیبی در کرج تیزر

معرفی یک محصول و یا یک خدمات که از طریق بیان یک داستان و سناریو خلاقانه در محیط واقعی توسط بازیگر یا خود محصول اجرا می گردد.

o تیزر و فیلم صنعتی در کرج تیزر

یکی از بخش های فعال مجموعه کرج تیزر که امروزه با توجه به بخشنامه های متعدد صداو سیما توانسته است از محیط کارخانه و کسب و کار مشتریان خروجی های متنوع و جذابی رادر صدا و سیما به نمایش بگذارد.

o رپورتاژ و پرزنتیشن در کرج تیزر

ابزار پرقدرت و کاربردی برای مدیران فروش این نوع تیزرهای تبلیغاتی می باشد که می تواند روند فروش و پرزنت را هموار و به آن سرعت ببخشد.

o پوشش تصویری افتتاحیه ، نمایشگاه ، همایش و… در کرج تیزر

اگر در کرج و تهران از مجموعه و یا محصولی قصد رونمایی یا افتتاحیه را دارید، یا اگر اقدام به برگزاری همایش و مراسمی کرده اید تیم تولید کرج تیزر در کنار شما خاطرات را ثبت و روزمه ای جذاب را برایتان به ارمغان می آورد.

o تولید استاپ موشن در کرج تیزر

استفاده از عکس های متعدد و اجرای حرکت به اشیاء بی جان همان سبک جذاب و دوس داشتنی است که کاری پرزحمت و نتیجه ای فوق العاده را برایتان ایجاد می کند. کار را به کاردان بسپارید.

بالا