تاثیر طراحی لوگو در کرج بر فروش

تاثیر طراحی لوگو در کرج بر فروش

یک از عناصر کلیدی که معرف محصولات و یا خدمات شما می باشد لوگوی شرکت شما است. لوگو باید منحصر به فرد و خلاق باشد. باید به نحوی باشد که وقتی مخاطبین به آن توجه می کنند باعث شود تا آنان را برای خرید از شما ترغیب نماید که می تواند عاملی برای فروش بیشتر شما باشد.

هر چقدر لوگو طراحي‌ شده جذاب و خلاقانه‌تر باشد خريدار را بيشتر به خود جذب مي‌كند. يك لوگو خوب می تواند وسيله ای باشد برای انتقال هويت شركت شما است و این امر برای ماندگار شدن شركت و يا كالای شما ضروری است. با وجود اين، در کرج كمتر به اين مساله توجه مي‌شود و بسياري از لوگوها نه تنها جذاب نیستند، بلکه بعضی از آن ها فقط برای اینکه صرفا وجود داشته باشند طراحی می شوند.

اعتماد، شناخت و موفقيت در بازار رقابت سه بخش اصلي هستند كه به پشتوانه برنامه ریزی برندينگ صحيح، به جا و مناسب در روند گسترش يك مجموعه كمك به سزایی مي‌كنند. در كنار اين عوامل لوگو می تواند موثرترين گام براي معرفي يك برند باشد بطوریکه كه مي‌تواند بسته بندي و طراحي محصولات و. . . را نيز تحت تاثير خود قرار دهد.

دلایل

یکی از دلایل  فروش بالای برخی از شرکت ها وجود اعتماد به کالای آن شرکت است. شاید برخی از برندهاي معروف نيازي به تبليغات گسترده و همه جانبه نداشته باشند و مردم با ديدن آن برند بدون پرس و جو آن كالا را خريداري مي‌كنند. در كنار شناخت برند، آگاهي از تصور ذهني مشتريان نيز بسيار حائز اهميت است.

تصوير ذهني كه مشتريان از يك كالا دارند باعث مي‌شود با ديدن كالا و تصوير آن يك سري از مفاهيم به صورت هم زمان در ذهنشان تداعي شود و در نهايت به انتخاب آن برند به عنوان كالاي مورد تاييد براي خريد كمك مي‌كند. با شنيدن نام برندهاي مختلف مردم نظرات مختلفي را همچون خلاقيت، هيجان‌انگيز و يا متفاوت را نسبت به لوگو هر كدام از برندهاي مورد علاقه خود عنوان مي‌كنند. اينجاست كه به اهميت يك لوگو موفق در انتخاب افراد براي خريد آن كالا پي مي‌بريم.

در کرج نیز شما می توانید با طراحی درست لوگوی خود در بازار سهم قابل توجهی را به خودتان اختصاص دهید. طراحی لوگو در کرج باعث می شود که برند شما علاوه بر ارائه کیفیت مطلوب کالا ماندگاری برند شما را نیز در پی داشته باشد.

بالا